HAKKIMIZDA

Bir grup şirketi olan T.S.S. kendi içerisinde turizme dair birden çok iş kolunu birden barındıran A’dan Z’ye Turizm felsefesi ile başlayan bir yol hikayesidir.

Her yol hikayesi gibi bizim hikayemiz de hayal kurarak başladı. 1993 yılında kurduğumuz hayal ile birlikte kurduğumuz şirketimiz T.S.S. ‘nin 30. Yılında; otelcilik faaliyetini yürüttüğümüz 3 otel, tek yetkililik ile faaliyet gösterilen onlarca otel ve özen ve titizlik ile seçilen iş ortaklıkları ile devam eden acentemiz ve acentemize bağlı Futbol sahalarımız ile biz hayallerimizi gerçek yapma yolunda hala sahip olduğumuz amatör heveslerimizi tecrübelerimizden doğan profesyonellikle birleştirerek sizlere hizmet olarak sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

TÜRSAB 6362 A gurubu acente belgesi ile Yurt İçi ve Yurt Dışı futbol kamp ve organizasyonları ile faaliyetlerine başlamış olan şirketimiz sporcu kimliği ve tecrübesi ile sayısız sportif kurumsal organizasyona başarı ile imza atan bir marka haline gelmiştir. Antalya Merkezde 4 adet Çim saha kamp tesisi, Kayseri Erciyes Yüksek İrtifa Kamp merkezinde bulunan 2 adet çim sahalı kamp merkezi ve İzmit Kocaeli’nde bulunan 3 adet Çim sahalı kamp merkezi ile hem yaz hem de kış ayları için sportif organizasyonlardan bölgede kalite ve profesyonelliği bir arada sunan tek acente olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Üst düzey Spor Kamp hizmeti sunmayı hedefleyen şirketimiz bu doğrultuda selektif bir yaklaşım ile iş ortaklarını da belirlemekte ve kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Sadece Tecrübe Değil, Süreklilik Önemli...